A Győrszemere Községi Sportkör elnöke, Boros Tamás kezdeményezésére felajánlást tettek a megyei I. osztályú csapatok.

2010.10.09

Budapest — Mélyen lesújtották Dzsudzsák Balázst (23) és Juhász Rolandot (27) azok a képsorok, amelyeket a gyilkos iszapáradatról láttak.

Gólparádé San Marino ellen

2010.10.09

Budapest – Megtalálta mesterlövészeit a magyar labdarúgó-válogatott. Egervári Sándor (60) szövetségi kapitány együttese Európa-bajnoki selejtezőn hazai pályán 8-0-ra legyőzte San Marino válogatottját, úgy, hogy Szalai Ádám (22) három, Rudolf Gergely (25) pedig két gólt szerzett.

Az MLSZ is adakozik

2010.10.08

Budapest, október 7., 17.16 A San Marino elleni selejtező teljes jegybevételét a vörös iszap-katasztrófa károsultjai kapják meg.

A női bíró mellét simogatta a pályán a Hertha játékosa - videó

2010.10.08

Összetévesztette a vállat a mellel a Hertha Berlin labdarúgója, Peter Niemeyer. A játékvezető nem vette zaklatásnak a történteket.

HLSZ: Kassai nyert

2010.10.06

Hétfő délután a Telki Edzőközpont adott otthont az idei HLSZ Díjátadó Gálának.

91 éves eltiltást kapott egy francia focista

2010.10.06

A francia szövetség (FFF) 91 éves eltiltással sújtott egy teremfutballistát

SVSE: feszültségoldó győzelem

2010.10.06

A harmadosztályban nem mindennapi, hatalmas különbségű sikert aratott hétvégén az SVSE az NB III Bakony-csoportban. A soproni csapat hét góllal győzte le a Csornát.

Üzemanyag Elszámolás

2010.10.05

Solymosi András: 200 mérkőzés az NB III-ban

2010.10.05

Nyugodtan állíthatjuk, hogy Pest megyei szempontból futballtörténeti esemény történt a 2010. szeptember 26-án megrendezett, az NB III Duna-csoportjának rangadóján, a Törökbálinti TC – Százhalombattai LK mérkőzésen. Nem azért, mert az összecsapáson úgy született 4-4-es végeredmény, hogy a szünetben még 3-0 volt az eredmény, majd a vendégek emberhátrányból egyenlítve szerezték meg az egy pontot, s nem is azért, mert végül a két csapat összességében kilenc sárga lappal és két kiállítással hagyta el a sárdagasztó csatatérré vált játékteret. A történelmi pillanatnak tekinthető momentumot ezúttal a játékvezető személye szolgáltatta, hiszen Solymosi András (képünkön), a Pest megyei játékvezetők egyik legtapasztaltabbja éppen e mérkőzésen sípolt kétszázadik alkalommal az NB III-ban.